Wedstrijdresultaten 2021 – 2022

Onze wedstrijdgymnasten zetten dit jaar weer heel wat mooie prestaties neer bij verschillende wedstrijden. 

Het wedstrijdseizoen 2020-2021 werd gedomineerd door de corona-crisis zonder wedstrijden. Wij konden niet tonen waar onze gymnasten zo hard voor getraind hadden en de trainingen konden ook niet verlopen zoals wij en onze gymnasten dat zo graag hadden. Maar TKG gelooft in jullie en we weten dat jullie volgend jaar zeker en vast zullen schitteren op de wedstrijden.

TTM Pré-comp + I8

Gymtopia happening 5 19/03/2022, Melsele Liv De Vlaminck, Lana Fretin, Naomi Pauwels, Celina Cano, Liu Vernis, Yuna Montigny, Lotte Lison, Davina Coolens en Fara Steenhoudt geen scores

 

TTM I-niveau

Wedstrijd 1 22-23/01/2022 Hoogstraten GEANNULEERD DOOR CORONAMAATREGELEN  
Wedstrijd 2 6/02/2022 Mortsel

I9: Amélie Chavatte,

I9: Féline De Beck

Amélie: zilver,

Féline: brons

Wedstrijd 3 19-20/02/2022 Lendelede

I9: Amélie Chavatte,

I9: Féline De Beck

Amélie: zilver,

Féline: brons

 

TTM A-niveau

Team Challenge Stuttgart 18-20/03/2022 Stuttgart Juniores: Nell Bogaert

Team Belgym: 7de plaats

Nell: toestelfinale balk

 

TTM C niveau

Prov. Voorronde 1 15-16/01/2022 Duffel

C12: Charlotte De Beck

C12: Gaëlle Adriaens

C12: Ella De Smet

C13: Ona Antheunis

Charlotte: 88ste plaats

Gaëlle: 65ste plaats

Ella: 57ste plaats

Ona: 60ste plaats

Prov. Voorronde 2 22-23/01/2022 Hoogstraten GEANNULEERD DOOR CORONAMAATREGELEN  
Prov. Voorronde 3 29-30/01/2022 Nazareth

C12: Charlotte De Beck

C12: Ella De Smet

C13: Ona Antheunis

C13: Helena Huysmans

Ella: 12de (O-VL); 44ste plaats

Charlotte: 15de (O-Vl); 50ste plaats

Helena: 9de (O-Vl); 28ste plaats

Ona: 13de (O-Vl); 53ste plaats"

Prov. Voorronde 4 05-06/02/2022 Mortsel

C14: Célia Vanoosthuysse

C14: Axelle Vunck

C16: Maya Van Liefferinge

C17: Cassandra De Clercq

Célia: 6de plaats

Axelle: 50ste plaats

Maya: 22ste plaats

Cassandra: 25ste plaats

Prov. Voorronde 5 12-13/02/2022 Leopoldsburg

C12: Gaelle Adrians

C12: Charlotte De Beck

C12: Ella De Smet

C13: Ona Antheunis

C13: Helena Huysmans

Gaëlle: 64ste plaats

Charlotte: 74ste plaats

Ella: 58ste plaats

Ona: 47ste plaats

Helena: 26ste plaats

Prov. Voorronde 6 19-20/02/2022 Lendelede

C14: Célia Vanoosthuysse

C14: Axelle Vunck

C16: Maya Van Liefferinge

C17: Cassandra De Clercq

Célia: 4de (0-VL); 7de plaats

Axelle: 10de (O-VL); 40ste plaats

Maya: 4de (O-VL); 22ste plaats

Cassandra: 3de (O-VL); 18de plaats

Vlaams Kamp.   C14: Célia Vanoosthuysse  

 

Recrea TTm en TTj

Wedstrijd 1 19/03/2022 Jabbeke

R9: Mila Dewit

R9: Fleur Vandenberge

R10: Fiebe Splingaer

R10: Elena Podvijn

R10: Maona De Roeck

R10: Gitte Van Brakel

R10: Lena De Ridder

R10: Samira Daoudova

R11: Pailine De Vlaminck

R11: Nona Montigny

R11: Tess Mostaert

R11: Manou Dewit

R11: Haley Vandermergel

R11-12: Iben Ottevaere

R11-12: Daan Foubert

R13: Mila Antheunis

R13: Annelie Steppe

R13-14: Ferre Foubert

R14: Laure Jacob

R15-16: Elysa Bonsenge Vangu

R15-16: Mattea Graux

R17+: Hannah Huysmans

R17+: Lotte Pippeliers

R17+: Febe D'hauwer

R17+: Emelie Van den berghe

Mila: goud

Fleur: brons

Fiebe: goud

Elena: goud

Maona: goud

Gitte: goud

Lena: zilver

Samira: zilver

Pauline: goud

Nona: zilver

Tess: zilver

Manou: zilver

Haley: brons

Iben: goud

Daan: brons

Mila: 18de plaats

Annelie: 33ste plaats

Ferre: 2de plaats

Laure: 5de plaats (zilver op sprong; goud op balk)

Mattea: 13de plaats

Elysa: 27ste plaats

Febe: 6de plaats (goud op sprong)

Emelie: 13de plaats (zilver op sprong)

Hannah: 18de plaats

Lotte: 26ste plaats

Wedstrijd 2 2-3/04/2022 Geraardsbergen GEANNULEERD DOOR CORONAMAATREGELEN  

 

Tumbling I

Provinciale voorronde 1 22-23/01/2022 Lochristi    
Provinciale voorronde 2 12-13/02/2022 Destelbergen

I10: Saartje Tresignie

I10: Maite Priem

I10: Evita Bergmans

Saartje: goud

Maite: brons

Evita: brons

Provinciale voorronde 3 19-20/03/2022 Ingelmunster

I10: Saartje Tresignie

I10: Maite Priem

I10: Evita Bergmans

Saartje: zilver

Maite: brons

Evita: brons

Vlaams kampioenschap 23-24/04/2022 Hulshout    

 

Tumbling C

Provinciale voorronde 1 15-16/01/2022 Niel C13: Ona Antheunis   Ona: 10de plaats  
Provinciale voorronde 2 5-6/02/2022 Vosselaar  

C11: Elien De Baer

C11: Elyssa Van Driessche

C12: Lins De Ridder

C13: Ona Antheunis

C14: Eline Cochez

C16: Femke de Crick

C17-C18: Lore Casier

C17+: Jorthe Timmermans

Elien: 1ste (O-Vl); 4de plaats

Elyssa: 3de (O-Vl); 15de plaats

Lins: 11de (O-Vl); 33ste plaats

Ona: 2de (O-Vl); 5de plaats

Eline: 5de (O-Vl); 14de plaats

Femke: 6de (O-Vl); 14de plaats

Lore: 5de (O-Vl); 13de plaats

Jorthe: 2de (O-Vl); 4de plaats

Provinciale voorronde 3 12-13/03/2022 Schelle  

C11: Elien De Baer

C11: Elyssa Van Driessche

C12: Lins De Ridder

C13: Ona Antheunis

C14: Eline Cochez

C16: Selma Broekaert

C17-C18: Lore Casier

C17+: Jorthe Timmermans

Elien: 4de plaats

Elissa: 21ste plaats

Lins: 33ste plaats

Ona: 9de plaats

Eline: 2de plaats

Selma: 21ste plaats

Lore: 13de plaats

Jorthe: 4de plaats

Vlaams kampioenschap 14-15/05/2022 Knokke-Heist      

 

Tumbling recrea

Wedstrijd 1   7/11/2021 Waarschoot  

R11-12j: Clara Coopmans

R11-12j: Eva Adelyan

R11-12j: Fleur Lambrechts

R11-12j: Pauline De Vlaminck

R11-12j: Iben Ottevaere

R13-14j: Amber De Baer

R13-14j: Laure Jacob

R13-14j: Annelie Steppe

R15+: Ines Penninck

R15+: Elysa Bonsenge Vangu

R15+: Kiara Goubert

R13-14j: Laure Jacob

Goud (Tumbling) Goud (Airtrack)

Goud (Tumbling) Goud (Airtrack)

Zilver (Tumbling) Goud (Airtrack)

Goud (Tumbling) Goud (Airtrack)

Goud (Tumbling)

10de (Tumbling) 16de (Airtrack)

2de (Tumbling) 5de (Airtrack)

6de (Tumbling)

8ste (Tumbling)

3de (Tumbling) 3de (Airtrack)

4de (Tumbling) 10de (Airtrack)

2de (Tumbling) 5de (Airtrack)

Wedstrijd 2   5/12/2021 Scheldewindeke

R11-12j: Jens Turrekens

R11-12j: Eva Adelyan

R11-12j: Fleur Lambrechts

R11-12j: Pauline De Vlaminck

R11-12j: Clara Coopmans

R13-14j: Luca Buyl

R13-14j: Amber De Baer

R13-14j: Laure Jacob

R15+: Kiara Goubert

zilver (Tumbling) brons (Airtrack)

Zilver (Tumbling) goud (Airtrack)

goud (Tumbling) goud (Airtrack)

goud (Tumbling) goud (Airtrack)

goud (Tumbling) goud (Airtrack)

3de (Tumbling) 1ste (Airtrack)

6de (Tumbling) 8ste (Airtrack)

1ste (Tumbling) 2de (Airtrack)

3de (Tumbling) 5de (Airtrack)

Wedstrijd 3   12-13/03/2022 Oostakker

R11-12j: Jens Turrekens

R11-12j: Mats Buyl

R11-12j: Eva Adelyan

R11-12j: Fleur Lambrechts

R11-12j: Pauline De Vlaminck

R11-12j: Clara Coopmans

R13-14j: Luca Buyl

R13-14j: Amber De Baer

R13-14j: Laure Jacob

R13-14j: Annelie Steppe

R15+: Kiara Goubert

R15+: Elysa Bonsenge Vangu

R15+: Ines Penninck

brons (Tumbling) brons (Airtrack)

brons (Tumbling) brons (Airtrack)

goud (Tumbling) goud (Airtrack)

goud (Airtrack)

goud (Tumbling) goud (Airtrack)

zilver (Tumbling) goud (Airtrack)

1ste (Tumbling) 3de (Airtrack)

35ste (Tumbling) 36ste (Airtrack)

7de (Tumbling) 3de (Airtrack)

22ste (Tumbling)

13de (Tumbling) 27ste (Airtrack)

5de (Tumbling) 10de (Airtrack)

2de (Tumbling)

Wedstrijd 4 21-22/05/2022 Willebroek    

 

Acro C

Wedstrijd 1 provinciale voorronde 6/02/2022 Eeklo C10-C18: BOURDEAUD'HUI Arwen - DE SMET ELLA - VAN NIEUWENHOVE Paulien 30ste plaats
Wedstrijd 2 provinciale voorronde 26/02/2022 Alken

C10-19+: Hanneke Van Nieuwenhove en Caro Deventer

C10-19+: Kelly Hallot, Lien Van de Winckel en Elissa Van Driessche

C10-19+: Hanne Van Slambrouck, Evaline Vangelder en Eluna De Brauwere

C10-18: Arwen Bourdeaud'hui, Paulien Van Nieuwenhove en Ella De Smet

Hanneke en Caro: 14de

Kelly-Lien-Elissa: 11de

Hanne-Evaline-Eluna: 19de

Arwen-Paulien-Ella: 21ste

Wedstrijd 3 provinciale voorronde 19/03/2022 Merelbeke

C10-19+: Hanneke Van Nieuwenhove en Caro Deventer

C10-19+: Kelly Hallot, Lien Van de Winckel en Elissa Van Driessche

C10-19+: Hanne Van Slambrouck, Evaline Vangelder en Eluna De Brauwere

C10-18: Arwen Bourdeaud'hui, Paulien Van Nieuwenhove en Ella De Smet

Hanneke en Caro: 5de O-VL; 17de

Kelly-Lien-Elissa: 7de O-VL; 17de

Hanne-Evaline-Eluna: 8ste O-VL; 19de

Arwen-Paulien-Ella: 16de

 

Acro recrea

Wedstrijd 1 29/01/2022 Gent-Bourgoyen

R9-14: Haley Vandermegel en Hanne Pipelers

R9-14+: Oona Duffeleer en Noë De Ceuleneer

Haley-Hanne: brons

Oona-Noë: brons

Wedstrijd 2 5/03/2022 Niel

R9-14: Sterre, Lisa en Fran

R9-14+: Oona Duffeleer en Noë De Ceuleneer

Sterre-Lisa-Fran: zilver

Oona en Noë: brons

 

 

Gymnasten, Turnkring Geraardsbergen is fier op jullie!