Wedstrijdresultaten 2018 – 2019

Onze club nam dit jaar deel aan heel wat wedstrijden met tal van mooie resultaten en enkele KAMPIOENEN

De wedstrijden worden vermeld per discipline. Niet alle gymnasten nemen aan elke wedstrijd deel. (afhankelijk van leeftijd en categorie).

Belgisch Kampioenschap toestelturnen Meisjes A-niveau

ACRO Recrea

16 en 17 januari 2018: Heverlee 8-14 jaar groep Faveyts Fran, Van Nieuwenhove Paulien, Delahaye Julie 14de plaats
  8-17 jaar groep De Brauwere Eluna, Van Slambrouck Hanne, Van Nieuwenhove Brechtje 5de plaats
  8-17 jaar duo Vagner Elizaveta, De Tant Justine 17de plaats
  8-18+ jaar duo Godart Kaylee, Van Nieuwenhove Hanneke 16de plaats
27 maart 2019: Heist op den Berg Trio junioren D Schokkaert Zhenna en Thalissa, Soetens Julie: 3de plaats
    Faveyts Fran, Van nieuwenhove Paulien, Delahaye Julie 4de plaats
  Duo senioren D Vagner Elizaveta, De Tant Justine 1ste plaats
    Denie Joya, Saussez Destiney 2de plaats
  Duo senioren B Vander Biest Lily, Hallot Kelly 1ste plaats
  Trio junioren C De brauwere Eluna,Van Slambrouck Hanne, Van Nieuwenhove Brechtje 2de plaats
  Duo senioren C Godart Kaylee, Van Nieuwenhove Hanneke 3de plaats
  Trio senioren C Deventer Caro, Vangelder Evaline, Van De Winckel Lien 1ste plaats
11 en 12 mei 2019 8-14 jaar groep Faveyts Fran, Van Nieuwenhove Paulien, Delahaye Julie Brons
  8-17 jaar duo Vagner Elizaveta, De Tant Justine Zilver
  8-17 jaar groep De Brauwere Eluna, Van Slambrouck Hanne, Van Nieuwenhove Brechtje Zilver
  8-18+ jaar duo Godart Kaylee, Van Nieuwenhove Hanneke Brons

 

Acro I en C niveau

19 en 20 januari 2019 PV 1: Merelbeke 9-15 jaar groep Frederick Zora, Bourdeaud’hui Arwen, Seghers Jana 13de plaats
2 en 3 februari 2019 PV 2: Alken 10-20 jaar groep Deventer Caro, Vangelder Evaline, Van De Winckel Lien 22ste plaats
  10-21+ jaar duo Van Der Biest Lily, Hallot Kelly 6de plaats
23 en 24 februari 2019 PV 3: Destelbergen 10-20 jaar groep Deventer Caro, Vangelder Evaline, Van De Winckel Lien 13de plaats
  10-21+ jaar duo Van Der Biest Lily, Hallot Kelly 20ste plaats
17 en 18 maart 2019 PV 4: Oud-Turnhout 9-15 jaar groep: Frederick Zora, Bourdeaud’hui Arwen, Seghers Jana 35ste plaats
  10-20 jaar groep: Deventer Caro, Vangelder Evaline, Van De Winckel Lien 27ste plaats
  10-21+ jaar duo Van Der Biest Lily, Hallot Kelly 15de plaats

 

Toestelturnen meisjes I-niveau

19 en 20 jan. 2019 : PV 1: Sint-Gillis-Bij –Dendermonde 8 jaar Restiaen Kaat Goud
    Daneels Stien Zilver
  9 jaar Adelayan Eva Brons
    Aderiaens Gaelle Brons
    De Beck Charlotte Brons
    De Ridder Lins Brons
    De Smet Ella Brons
02 en 03 feb. 2019 PV 2: Hasselt 8 jaar Restiaen Kaat Goud
    Daneels Stien Zilver
  9 jaar Adelayan Eva Brons
    Aderiaens Gaelle Brons
    De Beck Charlotte Brons
    De Ridder Lins Brons
    De Smet Ella Brons
16 en 17 feb. 2019 PV 3: Jabbeke 8 jaar Restiaen Kaat Goud
    Daneels Stien Zilver
  9 jaar Adelayan Eva Brons
    Aderiaens Gaelle Brons
    De Beck Charlotte Brons
    De Ridder Lins Brons
    De Smet Ella Brons

 

Toestelturnen meisjes C-niveau

12 en 13 jan 2019 PV 1: Nazareth C 10 jaar Huysmans Helena 4de plaats
    Antheunis Ona 6de plaats
  C 11 jaar Vanoosthuysse Celia 48ste plaats
    Vunck Axelle 56ste plaats
  C 13 jaar Van Liefferinge Maya 9de plaats
26 en 27 jan. 2019 PV 2: Haacht C 10 Antheunis Ona 18de plaats
    Huysmans Helena 20ste plaats
  C 11 jaar Vunck Axelle 37ste plaats
09 en 10 feb 2019 PV 3: Mol C 11 jaar Vanoosthuysse Celia 26ste plaats
    Vunck Axelle 63ste plaats
  C 13 jaar Van Liefferinge Maya 39 plaats
23 en 24 feb. 2019 PV 4: Meerhout C 10 jaar Antheunis Ona² 4de plaats
    Huysmans Helena 12de plaats
  C 13 jaar Van Liefferinge Maya 56ste plaats

 

Toestelturnen meisjes A- en B-niveau

02 en 03 maart 2019 PV 1: Hoogstraten A 12 jaar Bogaert Nell 1ste plaats
23 en 24 maart 2019 PV 2: Gent A 12 jaar Bogaert Nell (Oost-Vlaamse kampioen) 1ste plaats
27 en 28 april 2019 PV 4: Lendelede A 12 jaar Bogaert Nell 3de plaats
11 en 12 mei 2019 Vlaams kampioenschap te Leuven A 12 jaar Bogaert Nell 3de plaats
18 maart 2019: international Gymnix te Montréal (Canada) A 15 jaar Fien Enghels 6de plaats aan balk, 7 plaats aan brug
10-14 april 2019: Europees kampioenschap in Szczecin (Polen) Senior Fien Enghels: 9de pl. aan brug, 14de pl. aan grond, 15de pl. aan balk

 

Toestelturnen meisjes Recréa

16 en 17 maart 2019: Varsenare 7-8 jaar De Vlaminck Pauline Goud
    Mostaert Tess Goud
    De Baer Elien Goud
  9-10 jaar De Schinckel Elise Zilver
    Steppe Annelie Zilver
  11-12 jaar Bensenge Vangy Elysa Zilver
    Floré Marie Zilver
    Jacob Laure Brons
  13-14 jaar Seghers Lylou 25ste plaats
    Graux Mattea 25ste plaats
    Huysmans Hannah 29ste plaats
    Roels Tess 48ste plaats
  15-16 jaar Van Slambrouck Hanne 2de plaats
    Florizone Charlotte 20ste plaats
  17+ jaar Van den Berghe Emelie 9de plaats
23 maart 2019: Buizingen 17+ jaar Van den Berghe Emelie 3de plaats
27 en 28 april 2019: Sint-Pieters-Leeuw 7-8 jaar Mostaert Tess Goud
    De Baer Elien Goud
  9-10 jaar: Steppe Annelie Goud
    Antheunis Mila Zilver
    De Schinckel Elise Zilver
  11-12 jaar Kiekens Binke Goud
    Cochez Eline Goud
    Floré Marie Zilver
    Bonsenge Vangy Elysa Zilver
    Jacob Laure Zilver
  13-14 jaar Steppe Noortje 13de plaats
    Segers Lylou 18de plaats
    Graux Mattea 22ste plaats
    Huysmans Hannah 25ste plaats
    Roels Tess 40ste plaats
  15-16 jaar Van Slambrouck Hanne 5de plaats
  17+ jaar Van den Berghe Emelie 4de plaats

 

Tumbling en airtrack

09 en 10 feb. 2019: Kieldrecht Tumbling 11-12 jaar meisjes Audenaert Sara Brons
    13-14 jaar jongens Bomon Casper 1ste plaats
      Timmermans Jorthe 2de plaats
    13-14 jaar meisjes Casier Lore 3de plaats
      De Crick Femke 4de plaats
    15+ jaar jongens Lahaye Raph 3de plaats
    15+ jaar meisjes Penninck Ines 10de plaats
  Airtrack 13-14 jaar jongens Bomon Casper 1ste plaats
      Timmermans Jorthe 4de plaats
24 en 25 maart 2019: Oostakker Tumbling: 12-13 jaar meisjes Audenaert Sara Zilver
    13-14 jaar meisjes De Crick Femke 1ste plaats
      Casier lore 6de plaats
      Steppe Noortje 14de plaats
      Duym Phebe 23ste plaats
      Leyssens Lonne 31ste plaats
    13-14 jaar jongens Bomon Casper 1ste plaats
      Timmermans Jorthe 2de plaats
    15+ jaar meisjes Herregods Jana 21ste plaats
      Penninck Ines 24ste plaats
  Airtrack 13-14 jaar jongens Bomon Casper 1ste plaats
      Timmermans Jorthe 2de plaats
11 en 12 mei 2019: Willebroek, Tumbling 13-14 jaar meisjes Casier Lore 5de plaats
      De Crick Femke 6de plaats
      Duym Phebe 15de plaats
      Leyssens Lonne 18de plaats
    13-14 jaar jongens Timmermans Jorthe 2de plaats
      Bomon Casper 3de plaats
    15+ jaar meisjes Penninck Ines 10 plaats
  Airtrack 13-14 jaar jongens Timmermans Jorthe 1ste plaats
      Bomon Casper 2de plaats

 

Gymnasten, Turnkring Geraardsbergen is fier op jullie!