Uurrooster Turnkring Geraardsbergen

2022-2023

de lessen starten vanaf maandag 5 september in de sporthal De Veldmuis

kleine wijzigingen voorbehouden

Dag

Groep

Uur

     

Maandag

TT m I-9

16.00 - 19.00

 

TT m C

17.15 - 19.45

 

Gevorderden Meisjes + Jongens

18.30 - 20.30

 

Gymstars 6 meisjes

18.30 - 20.30

 

Dames

20.00 - 21.30

     

Dinsdag

Gymstars 1 Meisjes (di)

16.30 - 18.00

 

Gymstars 4 Meisjes (di)

17.00 - 18.30

 

Acro C

18.00 - 19.30

 

Gymstars 3 Meisjes(di)

19.00 - 20.30

 

TT m recrea + 12

18.30 - 20.30

     

Woensdag

TT m I -9 + Gymtopia 1ste en 2de lj

13.00 - 16.00

 

Gymstars 1 Meisjes (woe)

13.00 - 14.30

 

Kleuters 3

14.30 - 15.45

 

Kleuters 2

14.30 - 15.30

 

Kleuters 1

16.00 - 16.45

 

Gymstars 5 Meisjes (woe)

16.00 - 18.00

 

TT m B

17.30 - 20.30

 

TT m recrea -12

18.00 - 20.00

 

TT recrea Jongens

18.00 - 20.00

 

TT m C

18.00 - 20.00

 

Tumbling C + B

18.30 - 20.30

     

Donderdag

Acro precompetitie

16.30 - 18.30

 

Acro Recrea + I

18.30 - 20.30

 

Gymstars 2 Meisjes (do)

16.30 - 18.00

 

Gymstars + Jongens en Meisjes

18.30 - 20.00

 

Tumbling Recrea

19.00 - 20.30

     

Vrijdag

Gymtopia 2de lj

16.00 - 19.00

 

TT m B

16.00 - 19.00

 

TT recrea m -12

18.30 - 20.30

 

TT J Recrea

18.30 - 20.30

 

TT recrea m +12

18.30 - 20.30

     

Zaterdag

Gymstars 1 + 2 Jongens

8.30 - 10.00

 

Gymstars 3 + 4 Jongens

10.00 - 11.30

 

Gymstars 5 + 6 Jongens

10.00 - 12.00

 

Precompetitie kleuters

9.00 - 10.30

 

Gymstars 2 Meisjes (za)

11.30 - 13.00

 

Gymstars 5 Meisjes (za)

11.00 - 13.00

 

Kleuters 2

13.00 - 14.00

 

Kleuters 3

14.00 - 15.15

 

G-gym (kinderen met een beperking)

15.20 - 16.20

 

Acro Recrea

16.30 - 18.30

 

Gymstars 1 Meisjes

16.30 - 18.00

 

Students@gym

16.30 - 18.00

 

Acro I en C

18.00 - 20.30

 

Tumbling C + B

18.00 - 20.00

     

Zondag

Acro precompetitie

9.00 - 11.00

 

Gymstars 4 Meisjes (zon)

9.00 - 10.30

 

TT m B

9.00 - 12.00

 

Acro C

10.30 - 13.00

 

Acro I

11.00 - 13.00

 

Gymstars 3 Meisjes (zon)

11.00 - 12.30

 

Tumbling Recrea

12.00 - 13.30

 

TT m I-9 + Gymtopia 1ste + 2de lj

13.30 - 16.30

 

TT m C

17.00 - 19.30