Uurrooster Turnkring Geraardsbergen

2021-2022

de lessen starten vanaf woensdag 1 september in de sporthal De Veldmuis

Dag

Groep

Uur

Maandag

TT meisjes B

16.00 - 19.00

 

Gymstars 2 M

16.30 - 18.00

 

Toestelturnen Meisjes C

16.45 - 19.15

 

Gevorderden Meisjes + Jongens

18.30 - 20.30

 

Dames

20.00 - 21.30

Dinsdag

Gymstars 1 Meisjes (di)

16.30 - 18.00

 

Gymstars 4 Meisjes (di)

17.00 - 18.30

 

Gymstars 3 Meisjes(di)

19.00 - 20.30

 

TT recrea M 12+

18.30 - 20.30

Woensdag

TT m I + precompetitie

13.00 - 16.00

 

Gymstars 1 Meisjes (woe)

13.00 - 14.30

 

Kleuters 3

14.30 - 15.45

 

Kleuters 2

14.30 - 15.30

 

Kleuters 1

15.45 - 16.30

 

Gymstars 5 Meisjes (woe)

16.30 - 18.30

 

TT recrea M -12

18.00 - 20.00

 

TT recrea Jongens

18.00 - 20.00

 

Toestelturnen Meisjes C

18.00 - 20.00

 

Tumbling C + I

18.30 - 20.30

 

Gymstars 6 Jongens en Meisjes

19.00 - 21.00

Donderdag

Acro precompetitie

16.30 - 18.30

 

Acro Wedstrijdgroep Recrea

18.30 - 20.30

 

Gymstars 2 Meisjes (do)

16.30 - 18.00

 

Gymstars + Jongens en Meisjes

18.30 - 20.00

 

Tumbling Recrea

19.00 - 20.30

Vrijdag

TT m I + precompetitie

16.00 - 19.00

 

TT m B

16.00 - 19.00

 

TT recrea m -12

18.00 - 20.00

 

Toestelturnen Recrea Jongens

18.00 - 20.00

 

TT recrea m +12

18.30 - 20.30

Zaterdag

Gymstars 1 + 2 Jongens

8.30 - 10.00

 

Gymstars 3 + 4 Jongens

10.00 - 11.30

 

Gymstars 5 +6 jongens

10.00 - 12.00

 

Precompetitie kleuters

9.00 - 10.30

 

Gymstars 2 Meisjes (za)

11.30 - 13.00

 

Gymstars 5 Meisjes (za)

12.00 - 14.00

 

Kleuters 2

13.00 - 14.00

 

Kleuters 3

14.00 - 15.15

 

G-gym (kinderen met een beperking)

15.20 - 16.20

 

Gymstars 1 Meisjes

16.30 - 18.00

 

Students@gym

16.30 - 18.00

 

Acro wedstrijdgroep I-C

18.00 - 20.30

 

Tumbling C + I

18.00 - 20.00

Zondag

Acro precompetitie

9.00 - 11.00

 

Gymstars 4 Meisjes (zon)

9.00 - 10.30

 

TT m C

9.00 - 11.30

 

Acro I-C

10.30 - 13.00

 

Acro Recrea

11.00 - 13.00

 

Gymstars 3 Meisjes (zon)

11.00 - 12.30

 

Tumbling Recrea

12.00 - 13.30

 

TT m B

13.00 - 16.00

 

TT m I

13.30 - 16.30