Groepsverdeling selectiegroepen turnjaar 2017-2018

versie 30/06/2017

Groepsverdeling selectie turnjaar 2017-2018

 


TOESTELTURNEN DAMES CI precompetitie
Pré-competitie 1e lj

 

  • Adriaens Marion
  • De Vlaminck Paulien
  • Faveyts Fran
  • Mostaert Tess
  • Daneels Stien
  • Restiaen Kaat

I8

 

  • Adelyan Eva
  • Denie Liese
  • De Ridder Lins
  • Gaëlle Adriaens

I9

 

  • Huysmans Helena
  • Steppe Annelie
  • Kyara Van Cleemputte
  • Antheunis Ona

Competitie ABC +10

 

  • De Lil Amy
  • Van Oosthuysse Celia (regiocentrum)
  • Vunck Axelle
  • Bogaert Nell (regiocentrum)
  • D’Hulst Ilyssa (regiocentrum)
  • Enghels Fien (topsportcentrum)
  • Denie Fenne
  • Van Liefferinge Maya
  • Van Oosthuysse Louise
  • Vandeputte Yenna
  • Denie Joya
  • Peeters Catho

RECRE@TOESTELTURNEN selectie 2017-2018

7-8 jaar

 

  • De Schinkel Elise (2010)
  • Charlotte De Beck( 2010)

Volgende personen volgen eerst een proefmaand. De trainer zal mededelen of deze gymnasten na de proefmaand definitief kunnen aansluiten bij deze groep:

  • Ella De Smet (2010)
  • Laïs Capelle(2010)

9-10 jaar

 

  • Marie Floré( 2008)
  • Ella De Smedt( 2008)
  • Eline Cochez (2008)

11-12 jaar

 

  • De Vos Sanne (2007)
  • Kiekens Binke (2007)
  • Elysa Seneve Bonsenge Vangu (2007)
  • Phiebe de Smedt (2007)
  • Segers Lylou (2006)
  • Steppe Noortje (2006)
  • Delahaye Julie (2006)
  • Egorova Sophie(2006)

13-14 jaar

 

  • Roels Tess (2005)
  • Huysmans Hannah (2005)
  • Bourdeaud'hui Arwen (2005)

15-16 jaar

 

  • Aranda Mallea Jade (2003)
  • Florizoone Charlotte (2003)
  • Van Slambroucke Hanne (2003)
  • Jacob Hanne (2003)
  • Nzohabonayo Soisick(2003)

17 +

 

  • Collier Celine(2000)
  • Van den Berge Emelie(2000)
  • D’Hauwer Febe (1998)
  • De Clercq Lien(1999)

ACRO selectie 2017-2018
Acro-recrea

 

  • Aranda Mallea Jade
  • Bourdeaud’hui Arwen
  • Croonenberghs Marieke
  • De Brauwere Eluna
  • De Schinkel Elise
  • Delahaye Julie
  • Denie Joya
  • Frederick Zora
  • Godart Kaylee
  • Ritserveldt Inne
  • Schokkaert Zhenna
  • Seghers Jana
  • Vagner Elizabeta
  • Van Impe Delmote Lieselotte
  • Van Laeren Lorien
  • Van Nieuwenhove Brechje
  • Van Nieuwenhove Hanneke
  • Van Nieuwenhove Paulien
  • Van Slambrouck Hanne
  • Vanopbroeke Hannah
  • Vonck Sigrid

Acro C-niveau

 

  • Deventer Caro
  • Hallot Kelly
  • Van de Winckel Lien
  • Van der Biest Lily
  • Van Impe Delmote Laura
  • Vangelder Evaline

TUMBLING SELECTIE 2017-2018

Zaterdag en zondag

 

  • Audenaert Sara
  • Cocriamont Marthe
  • De Lil Amy
  • Deventer Rani
  • Merckaert Noortje
  • Van Nieuwenhove Geert-Jan

 

Enkel zondag

 

  • Bomon Casper
  • Cooper Elisa
  • Herregodts Jana
  • Lahaye Raph
  • Maes Julie
  • Steppe Noortje
  • Timmermans Jorthe

Nieuwe selecties: 

Volgende personen volgen eerst een proefmaand. De trainer zal mededelen of deze gymnasten na de proefmaand definitief kunnen aansluiten bij deze groep.

  • Alexander
  • Beernaert Itse
  • Cochez Eline
  • Cornelis Janne
  • De Baer Amber
  • Everaert Farah
  • Holderbeke Lotte
  • LeyssensLonne
  • Raes Brecht
  • Raes Dries
  • Schokkaert Thalissa
  • Schokkaert Zhenna
  • Van Nieuwenhove Eline

Sponsors TKG

Wenst u bijkomende info, stuur dan een mailtje naar:

Turnkring Geraardsbergen