Groepsverdeling basisgroepen turnjaar 2017-2018

versie 13/06/2017

Groepsverdeling turnjaar 2017-2018

OPGELET: Sommige gymasten zijn nog niet (volledig) getest omdat zij de laatste les(sen) afwezig waren met een geldige reden Deze gymnasten staan nu onderverdeeld in de groep waar ze reeds zaten (aangeduid met *). Indien de trainer nog de kans heeft hun testen af te nemen binnen dit turnseizoen is de overgang naar een hogere groep nog mogelijk, zij kunnen hun resultaat dan bekomen via de trainer.

GYMSTARS 1
(kleuters 3, alle nieuwe leden van geboortejaar 2011 tot 2009)

1. DU PONT MAUD
2. HANNE DE LA MOTTE
3. LUNA VAN WETWINKEL
4. MAERTENS PIETERNEL
5. MARTENS CATO
6. OONA VAN DER SMISSEN *
7. SOFIA PETROSYAN
8. VANDERPERRE JINTHE
9. VIGNINOU NORA
10. ZOE SALMON

GYMSTARS 2
(of gymstars + indien geboren in 2008 of vroeger)

2. ANNA VERCRUYSSEN
3. BOZZOLI LEA
4. BOZZOLI MARGOT
5. BRUYLANDT ELLA-LOUISE
6. CAPPELLE LAIS*
7. D’HAENENS SVEA
8. DACHKEVITCH POLINA
9. DE JONGE CHARLOTTE
10. DE SPIEGELEER ELL
11. DE SPIEGELEER MARIE-LAURE*
12. DE VOS HANNE
13. DEMEULEMEESTER LILI
14. DEVALEZ LYANA
15. DEVREESE SILKE
16. ELISE COIGNAU
17. ELLA DE LANGE
18. EMMA DE COUCK
19. FELIEN MUYLAERT
20. GOORMAN ROOS
21. HANNE VANDEN DOOREN
22. HUSSEIN SURI*
23. ILUNA VAN DRIESSCHE
24. IMKE DETAYE
25. JIRTE FOUQUAERT
26. LARCH LARA
27. MAERTENS PIETERNEL
28. NELE TURTELBOOM
29. RESTIAEN KAAT
30. SAMATEH SAUNABOU
31. SPITAELS MIRTHE
32. SYMOENS EBBA
33. TORREKENS HANNE
34. VAN LIEFDE LEONIE
35. VISSER NELE
36. ZAHRA DE BOECK HAJJAJ
 

GYMSTARS +
(nieuwe leden vanaf 2008 en ouder)

1. VANDERSTAPPEN LOUISE
2. VERMEIR GABRIA
3. CHATSHATRIAN MARIAM
4. VAN DER SMISSEN LORE
5. HENOIT BRITT
 

+ Alle nieuwe leden en leden uit de basisgroepen die ouder zijn dan 9 jaar (geboortejaar 2008 en vroeger)

GYMSTARS 3

0. ADRIANSSENS MAITE
1. ANTHEUNIS MILA
2. BOGAERT XANNE
3. BOULANGIER SILKE
4. CEDES PRAET
5. CHAREI EYA
6. COCHEZ ELINE
7. CORNELIS JANNE
8. COUTURE JULIE G 3
9. COUTURE MATHILDE
10. DANCET ALICIA
11. DE BAER AMBER
12. DE BECK CHARLOTTE
13. DE BRAUWER ILUNA
14. DE KEERSMAKER ERIN
15. DE LAETER LINA
16. DE PAUW LISA
17. DE ROOCK SHEENA
18. DE RUYVER IMKE
19. DE SMEDT ELLA
20. DELEYE NOOR
21. DERCK NINE
22. DETAEYE LAURA
23. DEVREESE SILKE
24. D’HOKER MIRA
25. EVERAERTS FARAH
26. FOSTIER ELISE
27. GAYTANT HANNE
28. GODART KAYLEE
29. GOOSSENS JULIE
30. HEREMANS ZOA-LIN
31. ILYANO PHEBE
32. LARISSA VYE
33. LEFRANC LINDE
34. LEYSSENS STERRE
35. MAERSCHALK ESTHEE
36. MATTHYS JAYDA
37. MEIRSSCHAUT KAAT
38. MESURE EMMA
39. MOSTAERT JILL
40. POISSON JULIE
41. REYAN KAYA
42. SANCAKTAR YASMINE
43. SCHOKKAERT THALISSA
44. SCHOKKAERT ZHENNA
45. VAGNER ELIZAVETA
46. VAN DE VELDE ALYSSA
47. VAN DEN BERGHE ZOË
48. VAN KEYMEULEN AYKO
49. VAN LIER FLEUR
50. VAN LIER PAULIEN
51. VANDENBERGH EMMA
52. WITTEMBERG LORE
53. DU SEUIL ELLA
54. THESIN MEREL
55. VANDEN HOUTE LINDE
56. OSMAN ARSU
57. VAN WAEYENBERGHE LIEZE
 

GYMSTARS 4

  1. BLATON RANI
  2. BOULANGIER FEMKE
  3. CANIAN ELLEN
  4. CARNIER AMELIE
  5. CARZEDDA LILY-JO
  6. CHAREI ELYSSA
  7. DE NUTTE JELKE
  8. DE PAEPE FENIA
  9. DE ROECK LARA
  10. DE SMET SORAYA
  11. DEMIL SIEN
  12. D'HAUWER DIEDE
  13. D'HOORE LISA
  14. DURANT ALISSA
  15. DUYM YUNA
  16. EEMAN ESTHER
  17. EEMAN INES
  18. ELANA VAN IMPE DELMOTE*
  19. FLOOR FAVEYTS*
  20. FREDERICK ZORA
  21. GEERTS ANAÏS
  22. GOESSENS LISA
  23. HOLDERBEKE LOTTE
  24. JACOB NORA
  25. LANDUYT BRITT
  26. LELIE FEBE
  27. LIESELOTTE VAN IMPE DELMOTE*
  28. LISA D'HOORE*
  29. LISON ISAURA
  30. MARINUS EVY
  31. RUYS CHELSEA
  32. SAEYS CELINE
  33. SOETENS JULIE
  34. TADEVOSYAN FRIDA
  35. VAN ACKER LENTE
  36. VAN DAMME JONI
  37. VAN HEGHE MAITE
  38. VAN HEGHE NAEMI
  39. VAN IMPE ELISABETH
  40. VAN POEL FENNE
  41. VAN VRECKEM THAINA
  42. VANDERRUSTEN FEBE
  43. VANOPBROEKE HANNAH

 

 

GYMSTARS 5

1. BAEYENS JANA
2. BERCKMANS JIESKE
3. BOCKSTAL MARGO
4. BROEKHOVE LAYA
5. COUSSENS SIBEL
6. DANCET CHIARA
7. DE MOOR AMBER
8. DE NEVE STIEN
9. DE STERCK JINTE
10. DEMECHELEER NORA
11. DETEYE CHIANICE
12. D'HONDT JOLIEN
13. DIERICKX ELLA
14. DUPONT MARGAUX
15. DUPONT NOOR
16. DUYM PHEBE
17. GOESSENS REMIKA
18. GOFFAUX CLARA
19. JONCKHEERE CHARLOTTE
20. KORBAL JULITA
21. LAHAYE ALINE
22. LEGER ELISE
23. LELIE FEBE
24. LEYSSENS LONNE
25. MATTHYS ZOË
26. MOTTE KIMBERLY
27. MUYS FEMKE
28. NOTERMAN JULIE
29. PATERNOSTER LUNA
30. SEYS NAHOMI
31. VAN CAUWENBERGE KATO
32. VAN DAMME JELKE
33. VAN KEYMEULEN JINTE
34. VAN NIEUWENHOVE PAULIEN
35. VAN VRECKEM THAÏNA
36. VANDENBERGHE INDRA
37. VANHEE JANA
38. VERMEIR JANA
 

GYMSTARS 6

1. BLONDEEL SELINA
2. BOCKSTAL JULIE
3. COESENS INDI
4. DEVENTER CARO
5. HANCART MARIE
6. LARNO FRAUK
7. PENNINCK INES
8. SEGHERS JANA
9. VAN DER BIEST LILY
10. VAN KERCKHOVE DORIEN
11. VAN LIERDE PAULIEN
 

GEVORDERDEN MEISJES

1. COOPER ELISA
2. CROONENBERGHS MARIEKE
3. DE ROECK IMKE
4. DE TANT JUSTINE
5. GYSELS AMBER
6. HERREGODS JANA
7. HERREGODTS GITTE
8. JACOB ANNA
9. MAES JULIE
10. RITSERVELDT INNE
11. SPITAELS PAULINE
12. VAN DE WINCKEL LIEN
13. VAN IMPE DELMOTE LAURA
14. VAN LIERDE LOUISE
15. VAN NIEUWENHOVE BRECHJE
16. VAN NIEUWENHOVE HANNEKE
17. VANGELDER EVALINE
18. VONCK SIGRID
 

 

GYMSTARS 1 JONGENS
(kleuters 3, alle nieuwe leden van geboortejaar 2011 tot 2009)

DE BAERDEMAEKER MAXIM

 

GYMSTARS 2 JONGENS
(of gymstars + indien geboren in 2008 of vroeger)

1. ANNENDYCK BORIS
2. BUYL LUCA
3. MAES JENS
4. MEEUW LUKA
5. NOTE ALOÏS
6. SALMON TJEVO
7. VAN CAUWENBERGE SEPPE
8. VAN LIEFDE NAUD
9. VAN WIJMEERSCH IAN
10. VAN WIJNENDAELE NILS
11. VANDEN DOOREN NAND
12. WULLAERT BRIEK

 

GYMSTARS 3 JONGENS

1. ANNENDYCK OTTO
2. BELLEMANS MARCO
3. BILLIET LOU
4. CAPPELLE ANIL
5. GOOSENS YARNO
6. MEEUW NOAH
7. SAEYS MATHIEU
8. TURREKENS PIETER
9. VAN CRANENBROECK MATTEO
10. VAN GYSEGEM MAURO
11. VAN MUYLEM FINN

 

GYMSTARS 4 JONGENS

1. DELVOYE JUDIN
2. DELVOYE VADIM
3. DENIE NILS
4. NEIRINCKX JULIAN
5. PRIELS RUBEN
6. VAN WIJMEERSCH AYRON
7. VANDER ELST LOWIE
8. WULLAERT VIKTOR

GYMSTARS 5 JONGENS

1. BEERNAERT ITSE
2. GROBLER ENCO
3. RAES BRECHT
4. RAES DRIES
5. VAN DEN NEST MAXIM
6. WULLAERT NINO
 

GYMSTARS 6 JONGENS

1. DE KEERSMAKER RUBEN
2. JONCKHEERE ALEXANDER
3. LAHAYE RAPH
4. OKOKHUE NOAH
5. SEYS THOBY
6. SLEMBROUCK JAAP
7. TIMMERMANS JORTHE
8. VANDENBERGHE JORAN
9. VANDESANDE ARNAUD
 

GEVORDERDEN JONGENS

1. BOMON CASPER
2. BOMON JOREN
3. VAN NIEUWENHOVE GEERT-JAN
 

 

 

 

Sponsors TKG

Wenst u bijkomende info, stuur dan een mailtje naar:

Turnkring Geraardsbergen