Trainers

Gegevens Hoofdtrainers (T) en hulptrainers (HT)

 


Kleuters 1:


T


Sabrina Neyrinck


0473/89.93.79


sabrina.neyrinck@inbo.be


 


HT


Wim Franceus


0473/89.93.79


franceus.neyrinck@telenet.be


 


 


 


 


 


Kleuters 2:


T


Petra Mertens


0474/38.23.99


petra.mertenslogo@gmail.com


 


HT


Devoogdt Daisy


0474/38.23.99


daisy.devoogdt@gmail.com


 


 


 


 


 


Kleuters 3:


T


Petra Mertens


0474/38.23.99


petra.mertenslogo@gmail.com


 


HT


Devoogdt Daisy


0474/38.23.99


daisy.devoogdt@gmail.com


 


 


 


 


 


Gymstars 1M  Dinsdag:


T

Kathy Defloor 0476/30.14.78 kathy.defloor@hotmail.com

 


 


 

 

 


 


 


 


 


 


Gymstars 1M  zaterdag:


T


Sandra Vanhove


0478/44.14.13


sanhov@telenet.be


 


 HT


De Nie Silke

De Nie Ienke


0477/78.80.39

0492/05.77.65


denie.silke@gmail.com

denie.ienke@gmail.com


 


 


 


 


 


Gymstars 1&2J  zaterdag:


T


Peter Ritserveldt


0474/38.23.99


peter.ritserveldt@belgacom.net


 


 HT


 Nieuborg Marjolein


 0473/31.66.29


mnieuborg@hotmail.com


Gymstars 2M dinsdag:


T


De Nie Silke


0477/78.80.39


denie.silke@gmail.com


 


 HT


 De Nie Ienke


 0492/05.77.65


 denie.ienke@gmail.com


Gymstars 2M zondag:


T


Sandra Vanhove


0478/44.14.13


sanhov@telenet.be


 


 


Vanden Herrewegen Barbara


0479/74.47.44


Barbara.vandenherrewegen@gmail.com


Gymstars 3M donderdag:


T


Lorien Van Laeren


0476/83.57.25


lorienenien@hotmail.com


 


 HT


 De Nie Silke


 0477/78.80.39


 denie.silke@gmail.com


Gymstars 3M zondag:


T


Lorien Van Laeren


0476/83.57.25


lorienenien@hotmail.com


 


 


Vanhove Sandra


0478/44.14.13


sanhov@telenet.be


Gymstars 3&4J zaterdag:


T


Peter Ritserveldt


0474/38.23.99


peter.ritserveldt@belgacom.net


 



     

 


 


 


 


 


Gymstars + dinsdag:


T


Barbara Vanden Herrewegen


0497/74.47.44


barbara.vandenherrewegen@gmail.com


 


 


 


 


 


Gymstars 4M dinsdag:


T


Kelly Hallot


0494/73.72.99


kellyhallot@hotmail.com


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Gymstars 4M zondag:


T


Natacha Panis


0473/93.06.59


natacha_panis@hotmail.com


 


 


 


 


 


Gymstars 5M zaterdag:


T


Colaert Hadewig


0479/353.797


Hadewigcolaert@gmail.com


 


HT


Kelly Hallot


0494/73.72.99


kellyhallot@hotmail.com


 


 


 


 


 


Gymstars 5+6 (M) woensdag:


T


Zoë Dubois


0475/48.89.79


zoedubois_@hotmail.com


 


 


 


 


 


Gevorderden (M) maandag:


T


Zoë Dubois


0475/48.89.79


zoedubois_@hotmail.com


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Gymstars 5 &6 (J) woensdag:


T


Hallot Kelly


0494/73.72.99


kellyhallot@hotmail.com


 


 


 


 


 


Damesturnen maandag:


T


Pieter Merckaert


0475/24.25.52


pieter.merckaert@telenet.be


 


 


 


 


 


ACRO donderdag, zondag:


T


Emmelie Piens


0478/06.03.92


emmeliepiens@msn.com


 


HT


Panis Natacha


0473/93.06.59


natacha_panis@hotmail.com


 


 HT


 Piens Chiara


 0476/25.47.43


 chiara_piens@msn.com


 


 


 


 


 


Toestelturnen  Pré-competitie + I-niveau:


T


Karen Merckaert


0472/87.24.48


Karen.merckaert@telenet.be


 


HT


Peeters Catho


0477 50 46 89

marleen.de.lauw@telenet.be

 


 HT


 Goethals Chloë


0495/78.26.40


 tante_chloe@hotmail.com


Toestelturnen competitie:


T


Shauni Pasteleurs


0472 85 52 79


 shauni.pasteleurs@hotmail.nl


 


T

Zoë Dubois

0475/48.89.79


zoedubois_@hotmail.com


 



     

 


 


 


 


 


 


 


 

 

 


Toestelturnen recreatieve competitie:


T


Dorien Welleman

Thalia Deleener

Ymke Machtelinckx


0496/64.82.51

 0499 38 35 78

 0497 20 67 97


wellemandorien@hotmail.com

 thalia.deleener@gmail.com

 ymke.m@hotmail.com


 


 


 


 


 


Tumbling zaterdag en zondag:


T


Joachim Van Vaerenbergh


0479 23 25 96 


 joachimvanvaerenbergh@hotmail.com


 


T


Ken de Smet


0498/40.91.32


de_smet_ken@hotmail.com

 

 

 

Sponsors TKG

Wenst u bijkomende info, stuur dan een mailtje naar:

Turnkring Geraardsbergen