Trainers

Gegevens Hoofdtrainers (T) en hulptrainers (HT)

 


Kleuters 1:


T


Sabrina Neyrinck


0473/89.93.79


sabrina.neyrinck@inbo.be


 


HT


Wim Franceus


0473/89.93.79


franceus.neyrinck@telenet.be


 


 


 


 


 


Kleuters 2:


T


Petra Mertens


0474/38.23.99


petra.mertenslogo@gmail.com


 


HT


Devoogdt Daisy


0474/38.23.99


ramdeda@hotmail.com


 


 


 


 


 


Kleuters 3:


T


Petra Mertens


0474/38.23.99


petra.mertenslogo@gmail.com


 


HT


Marjolein Nieuborg


0473/31.66.29


mnieuborg@hotmail.com


 


 


 


 


 


Gymstars 1M  woensdag:


T


Vanden Herrewegen Barbara


0471/48.24.07


Barbara.vandenherrewegen@gmail.com


 


 


 

 

 


 


 


 


 


 


Gymstars 1M  zaterdag:


HT


Sandra Vanhove


0478/44.14.13


sanhov@telenet.be


 


 


De Nie Silke


0477/78.80.39


denie.silke@gmail.com


 


 


 


 


 


Gymstars 1&2J  zaterdag:


T


Peter Ritserveldt


0474/38.23.99


peter.ritserveldt@belgacom.net


 


 


 


 


 


Gymstars 2M dinsdag:


T


Vaneenooghe Ruth


0488/46.52.63


Ruth.vaneenooghe@hotmail.com


 


 


 


 


 


Gymstars 2M zondag:


T


De Nie Silke


0477/78.80.39


denie.silke@gmail.com


 


 


Vanden Herrewegen Barbara


0479/74.47.44


Barbara.vandenherrewegen@gmail.com


Gymstars 3M donderdag:


T


Hadewig Colaert


0479/35.37.97


hadewigcolaert@gmail.com


 


 


 


 


 


Gymstars 3M zondag:


T


Lorien Van Laeren


0476/83.57.25


lorienenien@hotmail.com


 


 


Vanhove Sandra


0478/44.14.13


sanhov@telenet.be


Gymstars 3&4J zaterdag:


T


Peter Ritserveldt


0474/38.23.99


peter.ritserveldt@belgacom.net


 


T


Vanderputten Jade


0473/93.06.59


Jade.vanderputten@gmail.com


 


 


 


 


 


Gymstars + dinsdag:


T


Zoë dubois


0475/48.89.79


zoedubois@hotmail.com


 


 


 


 


 


Gymstars 4M maandag:


T


Kelly Hallot


0494/73.72.99


kellyhallot@hotmail.com


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Gymstars 4M zondag:


T


Natacha Panis


0473/93.06.59


natacha_panis@hotmail.com


 


 


 


 


 


Gymstars 5M zaterdag:


T


Jade Van der Putten


0476/38.73.91


jade.venderputten@gmail.com


 


HT


Colaert Hadewig


0479/353.797


Hadewigcolaert@gmail.com


 


 


 


 


 


Gymstars 6 en gevorderden (M) woensdag:


T


Zoë Dubois


0475/48.89.79


zoedubois_@hotmail.com


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Gymstars 5 &6 (J) woensdag:


T


Hallot Kelly


0494/73.72.99


kellyhallot@hotmail.com


 


 


 


 


 


Damesturnen maandag:


T


Pieter Merckaert


0475/24.25.52


pieter.merckaert@telenet.be


 


 


 


 


 


ACRO dinsdag, donderdag, zondag:


T


Emmelie Piens


0478/06.03.92


emmeliepiens@msn.com


 


HT


Lieve Vandendaele

Panis Natacha

Piens Chiara


0485/65.61.45

0473/93.06.59

0476/25.47.43


lieve.vandendaele@scarlet.be

natacha_panis@hotmail.com

Chiara_piens@msn.com


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Toestelturnen  Pré-competitie:


T


Karen Merckaert


0472/87.24.48


Karen.merckaert@telenet.be


 


HT


Annie Van den Herrewegen


0474/59.75.80


annie.vandenherrewegen@telenet.be


 


 


 


 


 


Toestelturnen competitie:


T


Katie Vereecken


0473/83.50.47


vereecken_katie@hotmail.com


 


T


Karen Merckaert


0472/87.24.48


Karen.merckaert@telenet.be


 


HT


Dorien Welleman


0496/64.82.51


wellemandorien@hotmail.com


 


 


 


 


 


Toestelturnen recreatieve  competitie:


T


Annegeertje Van Den Bossche


   0474/21.61.08


agvdb91@hotmail.com


 


T


Dorien Welleman


0496/64.82.51


wellemandorien@hotmail.com


 


 


 


 


 


Tumbling zaterdag en zondag:


T


Ken de Smet


0498/40.91.32


de_smet_ken@hotmail.com


 


HT


Katrien Eeman


0476/24.49.63


katrien.eeman@pandora.be

 

 

 

Sponsors TKG

Wenst u bijkomende info, stuur dan een mailtje naar:

Turnkring Geraardsbergen